Kimlar ro‘yxatga olish ishlarida ishtirok etadi ? 2023- yilda aholini ro‘yxatga olish ishlari uchun ro‘yxatga oluvchi xodimlarni tanlash masalasi nihoyatda dolzarb hisoblanadi. Mavjud me’yoriy-huquqiy hujjatlarda...
Jamiyatimiz kasaba uyushmasi tomonidan Farg’ona viloyatining Marg’ilon va Qo’qon shaharlariga sayohat uyushtirildi.
“Xonqa don maxsulotlari” AJda 30 aprel kuni “Mahalla obodligi – yurt farovonligi” shiori ostida umumxalq xayriya hashari o‘tkazilmoqda. Hashar davomida korxonamiz hududlari, don qabul...
Aholini ro‘yxatga olishning birlamchi ma’lumotlarini kiritish, qayta ishlash, yakuniy ma’lumotlarni shakllantirish va e’lon qilish tartibi O‘zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2020- yil 11- noyabrdagi...
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining qarori O‘zbekiston taraqqiyotining yangi bosqichida yurtimizda milliy va diniy qadriyatlarimizga bo‘lgan e’tibor va ehtirom yanada ortib bormoqda. Jonajon diyorimizda hukm surayotgan tinchlik va osoyishtalik,...
Assalomu alaykum Qadrdonim! Siz yurtimizning yangilanish fasli baxor hamda ajoyib bayram «Navro’z» ayyomi bilan chin dildan qutlayman! Ushbu kunda sizni quvonch va shodlik tark...
“Xonqa don mahsulotlari” aksiyadorlik jamiyati aksiyadorlarining navbatdagi umumiy yig‘ilishi 2022 yil 08 aprel kuni soat 11:00da jamiyat ma’muriy binosida o‘tkaziladi. KUN TARTIBI: 1....
Aziz va Mo’tabar AYOLLAR! Sizlarni kirib kelgan 8 – mart Halqaro Xotin – qizlar bayrami bilan chin yurakdan muborakbod etamiz. Sizlarga uzoq umr, sihat...

ВНИМАНИЮ АКЦИОНЕРОВ! Внеочередное общее собрание акционеров акционерного общества «Хонка зерновые продукты» состоится 23 сентября 2022 года в 11:00 часов в административном здании компании.ПОВЕСТКА ДНЯ:1....
Внеочередное общее собрание акционеров акционерного общества «Хонка зерновые продукты» состоится 23 сентября 2022 года в 11:00 часов в административном здании компании. ПОВЕСТКА ДНЯ: 1....
Сотрудники нашего общества в Ферганской области Профсоюзный комитет нашего общества организовал поездку в города Маргилан и Коканд Ферганской области.
В АО” Хонка дон махсултлари “30 апреля проводится общенациональный благотворительный хашар под девизом” Махалла обод – благосостояние страны». В ходе хашара приводятся в...
Порядок внесения, обработки первичных данных переписи населения, формирования и публикации итоговых данных Согласно постановлению Кабинета Министров Республики Узбекистан от 11 ноября 2020 года...
Постановление Президента Республики Узбекистан На новом этапе развития Узбекистана в нашей стране растет внимание и уважение к национальным и религиозным ценностям. Мир и спокойствие,...
Очередное общее собрание акционеров АО «Хонка Дон Махсулотлари» состоится 8 апреля 2022 года в 11:00 часов в административном здании компании. ПОВЕСТКА ДНЯ: 1. Утверждение...
Дорогие женщины! От всей души поздравляем вас с 8 марта — международным женским днем, праздником весны и красоты.В этот праздничный день желаем вам крепкого...